تضمین بهترین قیمت

آیا کالاهای فروخته شده در فروشگاه احدی به پایین ترین قیمت و کف قیمت بازار فروخته می شوند؟

 قیمت بازار  قیمتها در فروشگاه احدی

حتما” همه شما با معنا و مفهوم سمبل کوچکتر یا مساوی آشنا هستید در سیستم فروش جدید فروشگاه احدی سعی بر این است که قیمت کالاها با پایین ترین قیمت ممکن عرضه و به دست مشتریان محترم برسد، در همین راستا فروشگاه احدی پس از بررسی میدانی، قیمت کالاها را متناسب با قیمت کف بازار تنظیم می نماید و چنانچه مشتریان محترم قیمتهای پایین تری از قیمت کالاهای عرضه شده در فروشگاه احدی سراغ داشتند می توانند با اطلاع رسانی و ارائه فاکتور کالای خریداری شده مشابه با کالای عرضه شده در فروشگاه احدی، علاوه بر دریافت نقدی خسارت اختلاف قیمت کالای خریداری شده از فروشگاه احدی با فروشگاه دیگر، ما را هم در جهت بررسی و اصلاح قیمتها یاری رسانند و به پاس این یاری در اولین خرید بعدی شان نیز تخفیف ویژه ای دریافت نمایند، در ضمن فاکتور کالایی که از فروشگاه دیگر ارائه می نمایید باید دارای شرایط زیر باشد:

  1. فروشگاهی که از آن خریداری می نمایید به عنوان نماینده رسمی برند کالای مورد نظر مورد تایید شرکت تولید کننده یا وارد کننده  صاحب برند کالای مورد نظر باشد.
  2. ارائه فاکتور کالایی که از افراد دست چندم خریداری شده مثلا” شخصی که قبلا” کارگاهی داشته و هم اکنون کارگاهش را جمع آوری کرده است یا اشخاصی که خدای نکرده با اهداف نامشروع کالایی را فروخته است و موارد مشابه دیگر به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد.
  3. تاریخ فاکتور مورد نظر حداکثر یک هفته قبل یا بعد از فاکتور کالای خریداری شده از فروشگاه احدی باشد.
  4. در بازه های زمانی کوتاه مدت استثنا که کالاها افزایش یا کاهش شدید قیمت دارند قرار نداشته باشیم، مثلا” مواقعی که متاسفانه هر چند سال در کشور ما اتفاق میافتد و قیمتها کالاها در کمتر از یک ماه بیش از دو برابر تغییر پیدا می کنند.

پس از ارائه فاکتور کالای خریداری شده از فروشگاه دیگر  مطابق با شرایط فوق توسط مشتریان محترم به فروشگاه احدی و بررسی توسط فروشگاه احدی حداکثر تا یک هفته مبالغ اضافی به حساب مشتری مورد نظر واریز می گردد و به پاس قدردانی از کمک مشتری به فروشگاه احدی در جهت اصلاح قیمتها در اولین خرید بعدی مشتری از فروشگاه احدی تخفیف ویژه ای نیز لحاظ می گردد.

0